Chcete se o nás dozvědět víc? Rády se Vám představíme.

“Poprvé jsme se setkali v prváku na střední škole a od té doby se naše životy propojily v kreativní sféře. Od společné záliby v hudbě, kdy jsme projeli část Evropy na různé koncerty, až po spousty bláznivých a výstředních nápadů, které se postupem času přetvořily v naší společnou tvorbu.

Co nás obě vždy spojovalo, bylo komplikované dětství i několik těžkých životních situací, které formovaly naše osobnosti, názory, myšlenky i životní směr. Nikdy jsme ale neměli problém se shodnout a pokud se naše názory rozcházely, dokázali jsme najít vzájemný respekt.”

Zuzana

 

vyrůstala v Praze a umění byl vždy způsob, jak projevit sebe, různé pocity i situace. Stalo se nevyřčenou otázkou i odpovědí. Vlastním způsobem komunikace. A začalo se do jejího života postupně plížit, až se stalo jeho nedílnou součástí. Od kreslení obyčejnou tužkou si našla postupem času svůj vlastní směr přes olejové i akvarelové barvy a vypracovala se ke studiu grafického designu.

11 let žila v Londýně, kde našla nejen vlastní styl, ale prohloubila své znalosti a nasbírala nepřeberné množství zkušeností. Tím navíc získala příležitost skvěle ovládnout anglický jazyk, který ji vždy fascinoval. Věnovala se vlastní umělecké tvorbě, charitativní činnosti a měla několik výstav svých obrazů. Studovala ilustraci, design a využívala těchto dovedností ve vlastním podnikání, kdy prohlubovala své zkušenosti také v oblasti marketingu. Se svojí značkou Underground Orchid vytvářela designová trička a potisky, které prodávala. Dokáže vnímat svět, život i hudbu vlastním a velice originálním způsobem, který ráda převádí do umění a tím se vyjadřuje i komunikuje. Její oblíbený styl je malování pomocí poslechu hudby. Vyvolané pocity pak převede na plátno.

Romana

 

se narodila a vyrůstala v Praze. Psaní a vyjádření sebe sama pomocí slov je pro ní esenciální součástí života. Se slovy si umí pohrát a dokáže vymyslet příběh i obsah k čemukoliv. Začala psát již v šesti letech a celý život jí fascinují příběhy různého druhu. Ráda čte, sní o vzdálených místech a vymýšlí vlastní tvorbu. Její sen vždy byl stát se spisovatelem. Má ráda sci-fi, fantasy, napínavé i detektivní příběhy, thrillery, pověsti i legendy všeho druhu. Má velký přehled a psaní bere jako hru se slovy. Věří, že jeho různé formy dokáží ovlivnit myšlení lidí, jejich pocity, emoce i životy.

Chodila na základní školu s rozšířenou výukou jazyků, kde studovala anglický i německý jazyk. Anglický jazyk jí vždy fascinoval a část svého života prožila v Chicagu, USA a také v Dublin v Irsku, kde pracovala a prohlubovala své znalosti. Svou vášeň pro psaní zužitkovala také ve svých zaměstnáních, kde měla možnost ji využít především v oblasti marketingu a obchodu. Má zkušenosti s překlady textů různého druhu, včetně počítačové hry, e-learningu i odborných textů, s psaním článků, popisů na webové stránky, letáků, ale také příběhů a knih.

Když se Zuzana rozhodla odstěhovat zpět do České republiky, napadlo Romanu, že by mohli využít svůj talent a založit společnost, která bude moci nabízet to, co obě dovedou nejlépe. Přetvořili tedy značku Underground Orchid a rozhodli se nabízet tvorbu originálního i nadčasového designu, textu, obsahu, překladů, korektury textu a vytváření individuálního řešení pro své zákazníky. Obě se neustále zdokonalují dalším studiem i různými odbornými kurzy, aby mohli nabízet co nejkvalitnější služby.

“Obě máme rády výzvy a jsme velice všestranně zaměřené. Nezáleží tedy na tom, zda potřebujete logo, design nebo text pro své webové stránky, napsat a upravit článek, povídku, knihu, případovou studii, vytvořit překlad, udělat korekturu nebo přijdete s naprosto originálním požadavkem. Velice rády Vám vyhovíme a vymyslíme vše k Vaší plné spokojenosti. S námi máte jistotu, že finální podoba bude nejen kreativní, originální a trendy, ale pomůže Vám v rozšíření nebo zdokonalení Vašeho podnikání či záměru.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.